«Укрзалізниця» планує запуск інтерактивної карти руху поїздів

«Укрзалізниця» планує запуск інтерактивної карти руху поїздів
Автор Желізняк Олександр в Новини

АТ «Укрзалізниця» (УЗ) планує автоматизувати процеси руху поїздів за рахунок запуску інтерактивної карти руху, повідомив глава УЗ Володимир Жмак на своєму Telegram-каналі за підсумками першого засідання правління після свого призначення.

Він прозвітував про свою першу тижні роботи в компанії і озвучив ряд планів «Укрзалізниці» щодо оптимізації руху.

«Зараз ми вже можемо говорити про наявність рішень з питань пропускної здатності окремих ключових ділянок і тягового потенціалу, необхідного для забезпечення перевезень, щодо збільшення плеча обслуговування одним локомотивом, з електрифікації певних ділянок з метою вивільнення тепловозів і поліпшення експлуатаційної роботи», – зазначив Жмак.

За його словами, в результаті втілення цих рішень «Укрзалізниця» зможе вивільнити локомотиви з одних ділянок і передати їх для використання на інших – де є нестача тяги. Що, в свою чергу, дозволить перевозити більше вантажів і доставляти їх швидше, і зробить УЗ більш привабливою і зручною для бізнесу.

«Наступний крок – запуск інтерактивної карти руху, що дозволить автоматизувати процеси руху і відстежувати їх в реальному часі 24/7. Пакет рішень вже готовий для обговорення на засіданні правління компанії », – підкреслив Жмак.

На даний час правління «Укрзалізниці» розробляє програми стратегічного планування розвитку компанії.

Раніше Жмак також повідомив, що держава може виділити майже 3,3 млрд грн на закупівлю вагонів для «Укрзалізниці» і 1,2 млрд на модернізацію інфраструктури.

Джерело: Народна Правда