Заступник Кличка Валентин Мондриївський вибудував “сітку” поборів з батьків учнів

Заступник Кличка Валентин Мондриївський вибудував “сітку” поборів з батьків учнів
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Перший заступник київського міського голови Віталія Кличка Валентин Мондриївський організував систему поборів з батьків столичних школярів. Про це виданню стало відомо з власних джерел в Департаменті освіти КМДА. “Ця схема працює ще з тих пір, як Мондриївський очолював Подільську райраду. Вся схема вибудована навколо його “благодійного фонду” Україна-Юнеско “, куди організована система обов’язкових пожертв, які в обов’язковому порядку повинні робити батьки київських школярів.

Якщо вважати грубо, то в Києві 427 муніципальних шкіл в середньому по 500 учнів. Виходить, що Мондриївський отримує на рахунки свого фонду близько 10 мільйонів гривень в місяць “, – повідомило джерело.

Loading...

За його інформацією, з 2014 року Мондриївський активно залучав до цієї схеми директорів і адміністрацію шкіл. Натомість працівники сфери освіти отримували від Мондриївського підтримку і допомогу в разі виникнення будь-яких скандалів.

“Яскравий приклад – це скандал з директором однієї зі столичних гімназій, яка звинуватила учнів в крадіжці. Тоді Мондриївський публічно її підтримав і не став звільняти, хоча батьківський комітет цього вимагав цього одноголосно “, – зазначає джерело.

Ця схема продовжує працювати, навіть після того як чиновник посів посаду першого заступника київського міського голови. За нашою інформацією, на період карантину “сітка” з вибивання коштів з батьків перестала працювати, але з початком нового навчального року, побори знову поновилися.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...