Білявки за рогом. Кандидатки в мери Слов’янська Штепа і Алтуніна посперечалися про масштаби свого злодійства – ЗМІ

Білявки за рогом. Кандидатки в мери Слов’янська Штепа і Алтуніна посперечалися про масштаби свого злодійства – ЗМІ
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Нелі Штепі, з висоти її корупційного польоту, важко зустріти більших злодіїв, ніж вона сама. Так кандидат на пост голови Слов’янської ОТГ від «Слуги народу» Ольга Алтуніна в ході зустрічі з активом Зе-команди відповіла сепаратистці Нелі Штепі, яка назвала її перед цим разом з іншими кандидатами «дрібною злодюжкою і горе-кандидатом», передає «Антикор». Алтуніна назвала Штепу “відверто слабким управлінцем”, яка не вирішила за роки мерства жодної важливої для Слов’янська проблеми. При цьому, вона обурилася її «розлюченими нападками на чинного мера, який латає діри після Штепи».

«Штепа не забезпечила Слов’янськ водою, вгробила Славкурорт, продала рекреаційні ділянки. Інший на її місці після подібних кримінальних історій відмовився б від влади і жив багатим спокійним життям. Благо, гроші і можливості у Штепи є. Але вона хоче і далі заробляти на бюджеті Слов’янської громади, висуваючи на пост голови», – заявила Алтуніна. Білявки за рогом. Кандидатки в мери Слов’янська Штепа і Алтуніна посперечалися про масштаби свого злодійства – ЗМІБілявки за рогом. Кандидатки в мери Слов’янська Штепа і Алтуніна посперечалися про масштаби свого злодійства – ЗМІБілявки за рогом. Кандидатки в мери Слов’янська Штепа і Алтуніна посперечалися про масштаби свого злодійства – ЗМІБілявки за рогом. Кандидатки в мери Слов’янська Штепа і Алтуніна посперечалися про масштаби свого злодійства – ЗМІ

Loading...

Білявки за рогом. Кандидатки в мери Слов’янська Штепа і Алтуніна посперечалися про масштаби свого злодійства – ЗМІ

Вона підкреслила, що жителі Слов’янська і сусідніх селищ не повинні вестися на показні емоції Штепи, за якими – «цинічний кримінальний розрахунок».

«Якщо Штепа шляхом тотальних фальсифікацій виграє вибори, Слов’янськ очікує трагедія, ще більше запустіння і розграбування, ніж було за її мерства. Вона – токсична для Президента, його офісу та Кабінету Міністрів. З нею, як з керівником громади, ніхто не буде мати справу. А значить Слов’янськ знову не отримає цільове фінансування з центру для вирішення найважливіших проблем. Значить в місті, як і колись, не буде водопостачання, рівних доріг, палацу культури, нормальних шкіл, дитячих садів і лікарень», – заявила Алтуніна.

На її думку, прихід до влади Штепи – це «розгул корупції та рейдерства».

«Вже сьогодні до мене звертаються слов’янські бізнесмени, які отримують погрози від Штепи. Та шантажує підприємців, вимагаючи гроші на вибори, і погрожуючи видавити їх бізнес зі Слов’янська. Ви можете уявити цей страшний сон, що буде, якщо Штепа дійсно стане головою громади … Тоді всім нам доведеться збирати валізи і бігти в інші регіони. Штепа – це кримінальний бєспредел і економічний колапс для Слов’янська», – підкреслила Алтуніна.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...