Китай презентував три вакцини від коронавируса

Китай презентував три вакцини від коронавируса
Автор Марія Петренко в Новини

Китай представив потенційні вакцини від коронавирусной інфекції (COVID-19).

Про це повідомляє The Jakarta Post.

Loading...

Вакцини від коронавируса SARS-CoV-2, який викликає хворобу COVID-19, за повідомленням видання, презентували на виставці в Пекіні великі фармацевтичні компанії: Sinovac Biotech і Sinopharm. Зараз препарати проходять третій етап клінічних випробувань.

Китайська влада покладає на ці препарати «великі надії», а виробники очікують отримати дозвіл на використання вакцин вже до кінця цього року.

China.org пише , що дві вакцини були розроблені дослідними інститутами біологічних продуктів в Ухані і Пекіні. Зараз препарати проходять III фазу випробувань в декількох країнах, включаючи Об'єднані Арабські Емірати, Бахрейн, Перу, Марокко та Аргентину.

Також повідомляється, що вакцина, розроблена китайської фармацевтичною фірмою Sinovac Biotech, проходить III фазу випробувань в Бразилії, Індонезії, Туреччини, Бангладеш та інших країнах. Sinovac може нейтралізувати більше 20 різних штамів вірусу, отриманих в США, Європі і на Близькому Сході.

Як повідомлялося раніше, фармацевтична компанія AstraZeneca, одна з дев'яти компаній, чиє випробування вакцин знаходиться на завершальній стадії, призупинила клінічне випробування препарату проти коронавируса SARS-CoV-2. Рішення прийняли після того, як один з добровольців захворів.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба раніше заявив , що Україна відмовиться від закупівлі російської вакцини від коронавирусной інфекції на користь вакцини з Євросоюзу і США.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...