Люди чекають годинами: в Тернополі заявили про катастрофу з госпіталізацією хворих COVID-19

Люди чекають годинами: в Тернополі заявили про катастрофу з госпіталізацією хворих COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Новини

Хворих коронавирусной інфекцією в Тернольской області годинами не можуть госпіталізувати через рекордні черг в лікарні.

Про це в Facebook повідомив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.

За словами чиновника, вже дві лікарні в Тернополі не можуть приймати нових пацієнтів і інфікованим доводиться шукати місця в районних лікарнях.

В області, на сьогоднішній день, в лікарню з важкою пневмонією потрапляють цілими сім'ями. Всього в регіоні від COVID-19 помер вже 91 осіб.

«І мені прикро бачити, як органи місцевого самоврядування грають на емоціях людей і провокують їх на пікети. І ніхто з керівників не зізнається, що через кілька годин після масового заходу його учасників забирають до лікарні з COVID-19. Що окремі школи не приймають дітей, тому що їх там нема кому вчити », – заявив Труш.

Відзначимо, що в Тернопільській області офіційно зафіксовано 7824 випадків зараження коронавірусів. Одужали – 3615 чоловік.

Люди чекають годинами: в Тернополі заявили про катастрофу з госпіталізацією хворих COVID-19Люди чекають годинами: в Тернополі заявили про катастрофу з госпіталізацією хворих COVID-19

Як ми розповідали раніше, фармацевтична компанія AstraZeneca, одна з дев'яти компаній, чиє випробування вакцин знаходиться на завершальній стадії, призупинила клінічне випробування препарату проти коронавируса SARS-CoV-2 . Рішення прийняли після того, як один з добровольців захворів.

Тим часом, Китай представив потенційні вакцини від коронавирусной інфекції (COVID-19) .

Джерело: Народна Правда