Потрібна тільки українська пенсія: віце-прем'єр Резніков накинувся на жителів Донбасу

Потрібна тільки українська пенсія: віце-прем'єр Резніков накинувся на жителів Донбасу
Автор Марія Петренко в Новини

Приблизно півмільйона українців, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, насправді проживають на непідконтрольною території.

Про це віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков розповів «Фактам». За його словами, цих людей цікавлять виключно українська пенсія.

Loading...

«Точно знаю, що близько півмільйона, давайте дивитися правді в очі, живуть по сей день на непідконтрольних територіях. В основному це пенсіонери. Я їх не засуджую ні в якому разі, оскільки розумію, що їм ніде тут жити, що хтось ніколи не кине свій будинок, свій город, политий потім, своїх родичів … Так що ця категорія насправді не є ВПЛ. Юридично – так, практично ж – ні. Ми закриваємо на це очі », – заявив міністр.

За його словами, він згоден, що держава повинна платити пенсію всім своїм пенсіонерам, де б вони не були.

«Але я зараз змушений виходити з даностей, які є, і змушений їх пріоритезувати. Так ось, з півтора мільйонів підшефних нашого міністерства 500 тисяч живуть в ОРДЛО і їх цікавить тільки пенсія », – пояснив чиновник.

Як ми вже розповідали раніше, пенсійний вік в Україні один з найнижчих, його потрібно підвищити як мінімум на 5 років . Так вважає аналітик Володимир Мазуренко.

Також стало відомо, що у пенсіонерів, які проживають на окупованому Донбасі, після скасування карантину в Україні, буде 30 днів на верифікацію в відділеннях «Ощадбанку» . Сам банк готовий виплачувати гроші, як тільки люди прийдуть до відділень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...