СБУ відкриє виробництво за підозрою Єрмака в державній зраді і шпигунстві

СБУ відкриє виробництво за підозрою Єрмака в державній зраді і шпигунстві
Автор Желізняк Олександр в Новини

Шевченківський суд Києва зобов’язав СБУ відкрити виробництво за підозрою глави Офісу президента Андрія Єрмака в державній зраді і шпигунстві.

Подробиці на своїй сторінці в Facebook повідомив нардеп з «Європейської Солідарності» Володимир Ар’єв. Повідомляється, що розслідування у справі Єрмака буде йти за статтями 111 і 114 ККУ.

«Справа пов’язана зі зливом операції по «вагнерівцам», – написав нардеп.

Нагадаємо, члени російської ПВК «Вагнера» були затримані в Білорусі 29 липня. Пізніше з’ясувалося, що деякі з них воювали на Донбасі і внесені в базу військових злочинців на сайті «Миротворець».

З’явилася інформація, про те, що операцію з їх затриманню могла готувати СБУ, однак відомство її нібито скасувало.

Згідно з непідтвердженими даними, до цього може бути причетний голова ОП Андрій Єрмак.

СБУ відкриє виробництво за підозрою Єрмака в державній зраді і шпигунствіСБУ відкриє виробництво за підозрою Єрмака в державній зраді і шпигунствіСБУ відкриє виробництво за підозрою Єрмака в державній зраді і шпигунстві

Як ми вже розповідали раніше, операцію із затриманням членів ПВК «Вагнера» в Білорусі влаштували українські спецслужби . Це стверджують співрозмовників в Головному управлінні розвідки Міноборони і в СБУ.

А також, співробітники СБУ затримали Дмитра Штанько, який нібито причетний до запису розмови з братом глави ОП Денисом Єрмаком, при отриманні хабара.

Джерело: Народна Правда