У Мінську затримано майже всі члени Координаційної ради – невідомі ломляться в квартиру нобелівського лауреата Алексієвич

У Мінську затримано майже всі члени Координаційної ради – невідомі ломляться в квартиру нобелівського лауреата Алексієвич
Автор Желізняк Олександр в Новини

У Мінську затримано ще один член президії Координаційної ради опозиції – юрист Максим Знак. Одночасно з цим силовики увірвалися з обшуками в квартиру Марії Колесникової .

Про це повідомляє Telegram-канал Euroradio.

Канал повідомляє, що зараз на волі залишається тільки один член Координаційної ради опозиції – Нобелівський лауреат з літератури Світлана Алексієвич. Але вона вже просить журналістів приїхати до неї додому, оскільки їй дзвонять з невідомих номерів, також невідомі намагаються проникнути в її квартиру: «Святлана Алексіевіч просіць, каб та яе будинку приехалі журналісти, бо ей телефануюць незнаёмия нумари и звоняць у Кватера».

Що стосується обшуків в квартирі Марії Колесникової, то силовики (чоловіки в балаклавах і в штатському) просто зламали двері і увійшли. Вони не пускали людей до під'їзду і не давали наблизитися до її квартирі. Euroradio показало, як виглядає двері квартири Колесникової після обшуків.

У Мінську затримано майже всі члени Координаційної ради – невідомі ломляться в квартиру нобелівського лауреата Алексієвич

Максима Знака затримали біля штабу Віктора Бабарика.

У Мінську затримано майже всі члени Координаційної ради – невідомі ломляться в квартиру нобелівського лауреата АлексієвичУ Мінську затримано майже всі члени Координаційної ради – невідомі ломляться в квартиру нобелівського лауреата АлексієвичУ Мінську затримано майже всі члени Координаційної ради – невідомі ломляться в квартиру нобелівського лауреата АлексієвичУ Мінську затримано майже всі члени Координаційної ради – невідомі ломляться в квартиру нобелівського лауреата АлексієвичУ Мінську затримано майже всі члени Координаційної ради – невідомі ломляться в квартиру нобелівського лауреата Алексієвич

Нагадаємо, вранці 8 вересня провладні ЗМІ Білорусі повідомили про те, що Марія Колесникова затримана на кордоні з Україною. При цьому деякі Telegram-канали повідомили, що члени координаційної ради опозиції намагалися «прорватися» через кордон на автомобілі і нібито мало не збили прикордонника. Так повідомив, наприклад, Telegram-канал АТН. При цьому канал опублікував відповідне відео «прориву», але на кадрах видно, що машина спокійно перетинає прикордонний пункт, нікого не намагаючись збити.

Джерело в оточенні опозиціонерів з високою часткою ймовірності припустив, що Колесникову, а також Антона Роднєнкова і Івана Кравцова на кордон доставили з СІЗО співробітники білоруських спецслужб.

Потім Державна прикордонна служба України підтвердила, що білоруські опозиціонери Антон Родненков і Іван Кравцов перебувають на території нашої країни. При цьому заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко відзначав , що це не був добровільний виїзд, це було насильницьке видворення з рідної країни з метою компрометації білоруської опозиції.

Ближче до вечора діючий президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав Україну «повернути» білоруських опозиціонерів Антона Роднєнкова і Івана Кравцова.

Суперниця Олександра Лукашенка на виборах президента Білорусі Світлана Тіхановском записала нове звернення , на цей раз воно адресовано жителям Росії.

Джерело: Народна Правда