Важливо не зіпсувати відносини між народами: Тіхановська звернулася до росіян

Важливо не зіпсувати відносини між народами: Тіхановська звернулася до росіян
Автор Марія Петренко в Новини

Суперниця Олександра Лукашенка на виборах президента Білорусі Світлана Тіхановська записала нове звернення, на цей раз воно адресовано жителям Росії.

Відео опубліковано в Telegram-каналі «Пул першої».

Loading...

Тіхановська висловила вдячність росіянам, які підтримують опозицію: «опір народу незаконно утримує владу диктатору».

Вона також закликає не дати пропаганді «отруїти взаємини між дружніми народами, а необдуманих вчинків політиків – вдарити по інтересам як Білорусі, так і Росії».

Нагадаємо, вранці 8 вересня провладні ЗМІ Білорусі повідомили про те, що Марія Колесникова затримана на кордоні з Україною. При цьому деякі Telegram-канали повідомили, що члени координаційної ради опозиції намагалися «прорватися» через кордон на автомобілі і нібито мало не збили прикордонника. Так повідомив, наприклад, Telegram-канал АТН. При цьому канал опублікував відповідне відео «прориву», але на кадрах видно, що машина спокійно перетинає прикордонний пункт, нікого не намагаючись збити.

Джерело в оточенні опозиціонерів з високою часткою ймовірності припустив, що Колесникову, а також Антона Роднєнкова і Івана Кравцова на кордон доставили з СІЗО співробітники білоруських спецслужб.

Потім Державна прикордонна служба України підтвердила, що білоруські опозиціонери Антон Родненков і Іван Кравцов перебувають на території нашої країни. При цьому заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко відзначав , що це не був добровільний виїзд, це було насильницьке видворення з рідної країни з метою компрометації білоруської опозиції.

Ближче до вечора діючий президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав Україну «повернути» білоруських опозиціонерів Антона Роднєнкова і Івана Кравцова.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...