Дружина екс-ватажка «ЛНР» раптово померла в Росії

Дружина екс-ватажка «ЛНР» раптово померла в Росії
Автор Марія Петренко в Новини

У Росії раптово померла дружина побіжного екс-ватажка терористів «ЛНР» Ігоря Плотницького – Лариса.

Напередодні в блозі «Коливано-бджоларія LPR» в Twitter опублікували виписку з Єдиного державного реєстру індивідуальних підприємців Росії. Згідно з документом, жінка померла на початку серпня.

Loading...

«По виписці ЕГРІП дружина Плотницького померла в Воронежі більше місяця тому (причина закриття індивідуального підприємця – в зв'язку зі смертю)», – йдеться в повідомленні.

Про це також повідомляє український журналіст Денис Казанський. Він не виключає, що смерть Плотницької могла бути насильницькою: «Цікаво, сама або допомогли?».

Дружина екс-ватажка «ЛНР» раптово померла в РосіїДружина екс-ватажка «ЛНР» раптово померла в РосіїДружина екс-ватажка «ЛНР» раптово померла в РосіїДружина екс-ватажка «ЛНР» раптово померла в Росії

У Росії помер народний артист Борис Клюєв. Він запам'ятається своїм ролями в кіно і телефільмах, серед найбільш відомих робіт: «Д'Артаньян і три мушкетери» (граф Рошфор), «Пригодах Шерлока Холмса і доктора Ватсона» (Майкрофта Холмс) і Микола Воронін в ситкомі «Вороніни».

Помер соліст культової групи «Лагідний травень», музикант і композитор Олександр ПРІК.

У віці 74 років померла відома радянська актриса Ірина Печерникова , яку глядачі особливо запам'ятали по головній ролі у фільмі «Доживемо до понеділка».

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...