English Prime: швидке і ефективне вивчення англійської мови

English Prime: швидке і ефективне вивчення англійської мови
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Якщо ви хочете по-справжньому добре заробляти, отримати якісну освіту в європейському вузі, відчувати себе впевнено під час подорожей по інших країнах, не залежати від перекладача на переговорах, інших важливих зустрічах – вчіть англійську. На ньому говорять понад мільярд чоловік, це мова світового значення. Найнадійніший варіант вивчення – це мовні школи. Наприклад, курси англійської Englishprime біля м. КПІ дозволять заговорити на ньому всього через кілька місяців після початку занять. Це можливо завдяки спеціальній технології навчання, в якій 80% часу віддано практиці.

Плюси вивчення англійської на курсах English Prime

Як правило, такі заняття групові, що дає можливість живого спілкування. Це дає не тільки практику розмови, але і позбавляє від невпевненості, допомагає подолати мовний бар’єр. Постійне спілкування прискорює процес навчання, підвищує його якість. Також курси вивчення англійської мови дозволяють:

Loading...
  • Вибрати програму, яка підходить саме вам. Це може бути навчання з нуля, інтенсивні курси (для поглиблення знань, підвищення рівня), англійський для туристів, бізнесменів, прийому на роботу (співбесіди), підготовка до здачі IELTS і т. Д. Ви отримаєте рівно той результат, за яким прийшли, і не будете платити за непотрібну вам інформацію.
  • Підібрати графік уроків, вас влаштовує. Курси не завадять вашій роботі усім іншим, їх можна органічно вставити в свій розклад.
  • Навчатися у викладачів з величезним досвідом роботи, в тому числі носіїв мови.
  • Гарантовано вивчити мову. При дотриманні всіх технологій ви опануєте англійським на належному рівні в найкоротші терміни. Якщо ж, незважаючи на дотримання рекомендацій, ви не змогли досягти потрібного результату (75%), English Prime надає другий шанс – безкоштовне проходження цього ж курсу знову.

Як записатися на курси англійської мови

У мовну школу English Prime в Києві можна записатися декількома способами:

  • онлайн на сайті englishprime.ua;
  • замовити зворотний дзвінок за допомогою кнопки зв’язку;
  • зателефонувати за вказаним на сайті телефоном;
  • написати на електронну пошту;
  • прийти особисто в одну з філій.

Також можна записатися на пробне безкоштовне заняття, де ви зможете переконатися в тому, що методика курсів дійсно працює.

Секрети ефективності курсів English Prime

Завдяки сучасній міжнародній методиці навчання проходить швидко і якісно. Також є й інші нюанси: покрокове засвоєння матеріалу, чіткий план уроків, перевірений часом, викладачі, що пройшли підготовку по спецкурсу. Крім цього, заняття відвідують співробітники ВТК школи, періодично опитуючи учнів, а тестування після проходження кожного рівня проводять інші викладачі (для незалежної оцінки). Після закінчення рівня учням дається індивідуальна програма корекції для усунення помилок і прогалин в знаннях.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...