Інспекція в Шумах: Росія звинуватила Україну в зриві домовленостей

Інспекція в Шумах: Росія звинуватила Україну в зриві домовленостей
Автор Марія Петренко в Новини

Росія вважає, що саме Україна відповідальна за зрив інспекції по фіксації усунення допущених порушень в селищі Шуми .

Таку думку висловив повпред Росії в Тристоронньої контактній групі по Донбасу Борис Гризлов, передають РІА Новини.

Loading...

«Україна зірвала спільну інспекцію в районі селища Шуми, про яку контактна група домовилася на вчорашньому позачерговому засіданні. Київська сторона відмовилася допускати інспекцію саме на тій ділянці, де раніше зафіксовано створення нових українських позицій », – заявив Гризлов.

Він стверджує, що «Україна спробувала усунути представників Донбасу в СЦКК від участі в інспекції, хоча вчора всі погодилися, що в районі селища Шуми повинна відбутися саме спільна інспекція України та Донбасу за участю представників ОБСЄ».

Гризлов упевнений, що українська сторона нібито питется «заховати» старі порушення новими.

За словами представників РФ, України нібито зажадала від представника окупованого Донбасу довідку про відсутність COVID-19, паспорт без згадки «ДНР» і відсутність на формі знаків розрізнення «ДНР».

Як ми вже розповідали раніше, причиною зриву інспекції в районі села Шуми на окупованому Донбасі стали нові вимоги, которе висунули бойовики «ДНР» і Росія.

А в «ДНР» заявили, що знову відклали анонсований обстріл українських позицій навколо селища Шуми під Горлівкою, які нібито звели, порушуючи перемир'я.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...