Київ перетвориться на степ: Україна попередили про різку зміну клімату

Київ перетвориться на степ: Україна попередили про різку зміну клімату
Автор Марія Петренко в Новини

Екологи кажуть, що кліматичні кордону природних зон в Україні будуть зміщуватися на північ. У майбутньому в Києві буде степовий клімат, який зараз характерний для півдня.

Такий прогноз в інтерв'ю УНІАН озвучила президент Професійної асоціації екологів України Людмила Циганок.

Loading...

Зсув кліматичних зон, за її словами, буде супроводжуватися і підвищенням середньорічної температури, а також, відповідно, зміною природного біологічного різноманіття:

«Очікувати снігові і морозні зими в широті, де знаходиться українська столиця, вкрай оптимістично. Я переконана в цьому і більшість експертного середовища зі мною погоджуються. Повернення в наші широти зими, якою вона була десять років тому – це малоймовірний прогноз ».

Раніше вчені з Данського метеорологічного інституту і Лідського університету повідомили, що клімат Землі змінюється за найгіршим сценарієм.

Білл Гейтс прогнозує людству страшнішу проблему, ніж COVID-19. Американський мільярдер і засновник Microsoft говорить, що вже в найближчі десятиліття Земля зіткнеться з катастрофічними бідами, викликаними зміною клімату.

Вчені в Університеті Саутгемптона вважають , що клімат Землі може радикально зміниться вже найближчим часом – він повернеться до показників періоду пліоцену, який був від 5,3 до 2,8 мільйона років тому.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...