Мене вивезуть живою або по частинах: Колесникова розповіла, що з нею відбувалося після викрадення

Мене вивезуть живою або по частинах: Колесникова розповіла, що з нею відбувалося після викрадення
Автор Марія Петренко в Новини

Член Координаційної ради опозиції Білорусі Марія Колесникова звернулася до Слідчого комітету, вимагаючи порушити кримінальну справу про викрадення і про загрози убивством з боку співробітників міліції і КДБ.

Про це йдеться в її заяві, яку опублікували на сайті штабу Віктора Бабарика.

Loading...

У заяві Марія Колесникова детально виклала хронологію подій 7 і 8 вересня і все, що з нею відбувалося в цей проміжок часу, а саме «викрадення, психологічний тиск, погрози позбавлення життя, спроба силою видворити за межі Білорусі».

Марія Колесникова говорить, що їй погрожували, а також говорили, що якщо вона сама не покине Білорусь, її вивезуть живий або по частинах:

«Зазначеними особами щодо мене висловлювалися погрози позбавити мене життя, які сприймалися мною реально. Зокрема, заявлялося, що в разі, якщо я добровільно не покину територію Республіки Білорусь, мене все одно вивезуть: живий чи вроздріб. Висловлювалися і погрози позбавити мене волі на строк до 25 років, влаштувати мені проблеми в місцях утримання під вартою, в місцях позбавлення волі, що я також сприймала як реально. З огляду на те, що необхідного згоди від мене отримано не було, мене оселяється в камеру, де я містилася близько години. Зазначені особи висловлювали в мою адресу погрози моєму життю та здоров’ю, які сприймалися мною реально », – говорить Марія Колесникова.

Вона також каже, що коли стало зрозуміло, що Білорусь вона добровільно не покине, їй наділи на голову мішок, заштовхали в мікроавтобус і вивезли на білорусько-український кордон, де намагалися силою видворити з країни. У підсумку вона прийняла рішення розірвати паспорт, після чого її силою посадили в мікроавтобус і доставили в Мозирський прикордонний загін. Там вона перебувала до вечора 8 вересня.

Як повідомлялося раніше, зараз Марія Колесникова перебуває в мінському СІЗО на вулиці Володарського.

Тим часом, державна прикордонна служба України підтвердила, що білоруські опозиціонери Антон Родненков і Іван Кравцов перебувають на території нашої країни.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...