На Донбасі зберігається режим «тиші»

На Донбасі зберігається режим «тиші»
Автор Марія Петренко в Новини

Бойовики 9 вересня не порушували режим припинення вогню на Донбасі .

Про це повідомляє прес-центр Штабу ООС.

Loading...

Паралельно з виконанням бойових завдань підрозділи зі складу Об'єднаних сил і інших складових сил оборони залучалися до гасіння пожеж в Донецькій і Луганській областях. Зокрема, за минулу добу ліквідовано пожежі поблизу населених пунктів Катеринівка, Новоселівка Друга, Чистий Лиман і Новозванівка.

10 вересня в смугах відповідальності наших бригад обстрілів з боку супротивника не зафіксовано. Повний і всеосяжний режим припинення вогню зберігається в повній мірі.

Одночасно з цим на Донбасі проводяться роботи з розмінування території, відновлення пошкоджених житлових будинків і об'єктів інфраструктури.

Ранкова зведення относительно ситуации в районі проведення операции Об'єднаних сил станом на 7.00 10 вересня 2020 року

# ООС # операція_ОС #Ukraine_army #Joint_Forces_Operation # daily_statementРанкове зведення относительно ситуации в районі проведення операции Об'єднаних сил станом на 7.00 10 вересня 2020 рокуСлава Україні! Ситуація в районі проведення операции Об'єднаних сил залішається контрольованою. Українські захисники продолжают сумлінно Виконувати завдання за призначення та Готові міттєво реагуваті на будь-які Зміни оператівної обстановкі.За минуло добу, 9 вересня, порушеннях домовленностей, что були досягнуті 22 липня 2020 року в рамках Трісторонньої контактної групи, що не Було. Режим тиші вздовж Лінії розмежування зберігався повний мірою.Паралельно з Виконання Бойовий завдання підрозділі зі складу Об'єднаних сил та других складових сил оборони залучаліся до Гасіння осередків вогню на Донеччині та Луганщині. Зокрема, Минулої доби ліквідовано пожежі около населених пунктів Катеринівка, Новоселівка Друга, Чистий Лиман та Новозванівка.Від качана поточної доби, 10 вересня, у Смузі відповідальності наших бригад обстрілів з боку супротивника не зафіксовано. Повний и всеосяжній режим припиненням вогню зберігається повний мірою. Захисники України НЕ втрачають пільності та Готові до міттєвого реагування на будь-які Дії протівніка.Крім Військовослужбовців Збройних Сил України, у районі проведення операции Об'єднаних сил належно віконують свои завдання інші СКЛАДОВІ сил обороні.У прифронтових районах саперами ДСНС України розміновано понад десять гектарів территории та передано на знищення 92 вібухонебезпечніх предмети. Окрім цього, для мінімізації НАСЛІДКІВ артилерійських обстрілів попередніх років рятувальники Об'єднаних сил проводять роботи з Відновлення пошкодженіх житлових будинків та об'єктів інфраструктурі. Зокрема, Минулої доби завершено Відновлення 17 будинків, ще на 25 об'єктах роботи трівають. Ситуація у районі проведення операции залішається Цілком контрольованою Українськими захіснікамі.Слава Україні!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Mittwoch, 9. September 2020

Ватажок бойовиків «ДНР» Денис Пушилін Денис Володимирович вирішив скасувати свій наказ про знищення позицій ВСУ в районі селища Шуми у Горлівки.

На окупованому Донбасі зафіксовано переміщення військової техніки від російського кордону.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...