Росія готує четверту гібридну війну: генерал розкрив плани Путіна

Росія готує четверту гібридну війну: генерал розкрив плани Путіна
Автор Марія Петренко в Новини

Президент Російської Федерації Володимир Путін відчуває загрозу з боку України і НАТО.

Про це заявив генерал-лейтенант, екс-заступник голови Генштабу ЗСУ Ігор Романенко, передає Апостроф. На його думку, Путін хоче створити власний союз, в складі якого він бачить і Україну.

Loading...

«Російське керівництво вважає, що за підсумками холодної війни вони програли. Це для них була третя світова війна. Вони виходять на четверту гібридну, за підсумками якої Росія хоче домогтися перерозподілу впливу для себе: зонами впливу повинні бути колишні радянські республіки. Путін будує свій власний союз і робить багато юридично для забезпечення цієї мети, аж до законів про використання ядерної зброї », – вважає Романенко.

В даний час Росія всіляко намагається посилити свій вплив через розпалювання локальних воєн в країнах-сусідах. Йдеться про вплив на Україну, Грузію, Молдову.

У зв'язку з цим путінські війська активно стягують смертельне озброєння і техніку в оккупіованний Крим.

«Там військовий потенціал був збільшений росіянами втричі. Крим – це фортеця, непотоплюваний авіаносець. По-перше, він знаходиться на півдні України, яка себе, з точки зору Путіна, веде не так, як йому треба, і на південних кордонах країн НАТО. Після анексії Криму Путін говорив, що Росія могла б застосувати тактичну ядерну зброю в разі відповіді НАТО на захоплення півострова », – підкреслив експерт.

Як ми вже розповідали раніше, Білорусь і Російська Федерація зробили «прорив» в переговорах щодо майбутнього Союзної держави.

А також, в Росії вирішили нагородити ветеранів, які вели боротьбу з «бійцями націоналістичного підпілля України, Білорусі та Прибалтики».

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...