США ввели персональні санкції проти українського нардепа

США ввели персональні санкції проти українського нардепа
Автор Марія Петренко в Новини

У США ввели персональні санкції проти народного депутата Андрія Деркача і трьох громадян Росії.

Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів США.

Loading...

Андрій Деркач потрапив в список Управління з контролю за іноземними активами (OFAC), яке поміщає в нього фізичних та юридичних осіб з метою національної безпеки. Активи людей з цього списку заморожені на території США, а американцям забороняється мати з ними справи.

Як стало відомо, санкції проти нардепа Деркача введені в зв'язку з його спробою вплинути на президентські вибори в США в 2020 році.

«Деркач, депутат українського парламенту, більше десяти років був активним російським агентом, підтримуючи тісні зв'язки з російськими спецслужбами. Деркач прямо або побічно брав участь, спонсорував, приховував або іншим чином був причетний до іноземного втручання в спробі підірвати майбутні президентські вибори в США 2020 року », – зазначено на сайті Мінфіну США.

Також санкції введені проти росіян Антона Андрєєва, Дар'ї Аслановой і Артема Ліфшиця.

«Ця акція є чітким сигналом для Москви і її довірених осіб про неприпустимість подібної діяльності», – повідомили в американському відомстві.

Нагадаємо, 19 травня нардеп Андрій Деркач опублікував аудіоматеріали, які, нібито можуть свідчити про вплив екс-віце-президента США Джозефа Байдена на п'ятого президента України Петра Порошенка.

Як ми вже розповідали раніше, уряд Російської Федерації ввело економічні санкції проти 43 народних депутатів України, в тому числі п'ятого Президента Петра Порошенка.

А також, санкції щодо Російської Федерації продовжені Євросоюзом ще на півроку.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...