Святкування Рош ха-Шана в Умані: хасиди заявили, що їх не пускають в Україну

Святкування Рош ха-Шана в Умані: хасиди заявили, що їх не пускають в Україну
Автор Марія Петренко в Новини

Хасиди заявляють, що святкування Рош ха-Шана в Україні під загрозою, оскільки в нашу країну не впускають рабинів і лікарів з Ізраїлю.

Про це з посиланням на Міжнародний благодійний фонд імені Рабі Нахмана пише «Країна».

Loading...

У Фонді заявили, що розуміючи складність ситуації, з метою належної підготовки до прийому паломників організація розробила пропозиції щодо безпечного з точки зору протиепідемічних заходів прийому паломників. Зокрема, мова йшла про приїзд 24 медичних працівників з Ізраїлю.

«У той же час, з огляду на обмеження в'їзду іноземцям на територію України, встановлені Постановою Кабінету Міністрів України № 641 від 22 липня 2020 року, незважаючи на те, що до початку святкування залишилося лише кілька днів, так і залишається невирішеним питання забезпечення в'їзду рабинів, медичного персоналу, працівників, організаторів і меценатів. Фактично неможливість приїзду зазначених вище осіб є катастрофою, яка призведе до хаотичного проведення святкування », – йдеться в повідомленні Фонду.

«Міжнародний Благодійний Фонд імені Раббі Нахмана з Бреслава безпосередньо зацікавлений в забезпеченні належних умов для святкування в поєднанні із забезпеченням епідеміологічної безпеки населення міста Умань, а також паломників-хасидів, і дуже стурбований тим, що відбувається», – заявили представники організації.

Раніше повідомлялося про те, що в Умані відкриють окремий інфекційний госпіталь для прочан-хасидів, які будуть заражені коронавирусной інфекцією COVID-19 в легкій формі.

У шести хасидів, які прибули в Умань на паломництво підтвердили Коронавірусние інфекцію COVID-19.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...