The Insider повідомляє, що Навальний прийшов до тями після отруєння

The Insider повідомляє, що Навальний прийшов до тями після отруєння
Автор Марія Петренко в Новини

Олексій Навальний повністю прийшов до тями після того, як його вивели з медичної коми в берлінській клініці «Шаріте».

Про це за матеріалами видань The Insider, Bellingcat і Der Spiegel пише Медуза.

Loading...

Західні ЗМІ повідомляють, що стан здоров'я Олексія Навального «краще, ніж можна було б очікувати в такій ситуації».

The Insider зазначає, що опозиційному політику вдалося навіть згадати події, що передували його отруєння. Der Spiegel пише, що Навальний може говорити.

На думку лікарів, психічно Навальний вже відновився майже повністю, фізично йому вдасться відновитися на 90%.

Також повідомляється, що лікарі дозволили допускати до Навальному відвідувачів, але для зустрічі з політиком потрібно подолати три кордони охорони. Охорона госпіталю «Шаріте» була посилена після того, як стало ясно, що Навальний все пам'ятає, що робить його положення більш небезпечним. Німецькі спецслужби навіть готуються не лише до фізичних погроз Навальному, але і до «Дезінформаційна шторму», включаючи спроби дискредитувати клініку «Шаріте».

Telegram-канал «Дождь» пише з посиланням на прес-секретаря Навального Кіру Ярмиш, що стаття The Insider про поліпшення стану Навального «дуже сильно перебільшена і містить багато фактичних неточностей».

Як повідомлялося раніше, Олексій Навальний був отруєний новим і більш небезпечним типом «Новачка». Він залишився в живих тільки завдяки пілоту, який вирішив негайно посадити літак, а також лікарям, які оперативно вкололи йому атропін.

Нагадаємо, екс-співробітник Державного НДІ органічної хімії і технології Володимир Углєв, який був одним з розробників отруйних речовин класу «Новачок», спочатку публічно відкидав можливість використання отрути в разі отруєння російського опозиціонера Олексія Навального, але після оголошення висновків німецьких фахівців змінив свою думку.

Spiegel писав , що сліди нервово-паралітичного отрути виявлені і на пляшці з водою, з якої політик імовірно пив в день отруєння 20 серпня.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...