В Одеській області закінчилися тести на COVID-19

В Одеській області закінчилися тести на COVID-19
Автор Марія Петренко в Новини

В Одеській області закінчилися тести на коронавірус SARS-CoV-2 – саме це стало причиною рекордно низьких показників захворюваності – за добу в регіоні тільки 47 нових випадків COVID-19 (раніше в області виявляли 100-200 випадків за добу).

Про ситуацію з тестами повідомив глава Лабораторного центру МОЗ України в Одеській області Сергій Дементьєв, передає ТСН.

Loading...

За словами медика, низьке число виявлених випадків коронавируса в області за добу пов'язано не з поліпшенням епідеміологічної обстановки в регіоні, а з відсутністю тестів для виявлення інфекції. Дементьєв стверджує, що лаборантам ні з чим працювати, на даний момент у них немає доступу до тестів на коронавірус і реагентів, які необхідні для роботи з ними:

«Гроші на тест-системи та реагенти є, однак постачальники не можуть в достатньому обсязі надати все необхідне».

Він також підкреслив, що дефіцит тестів є загальнодержавною проблемою.

Одночасно з цим, як повідомляє Zavtra , головний санітарний лікар області Віталій Гончаров повідомив, що тест-системи та реагенти на COVID-19 вже завезли в область. За його словами, їх вистачить приблизно на місяць. Сам Лабораторний центр запрацював у звичайному режимі.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив , що з 1 вересня 145 з 199 704 класів за рекомендаціями лікарів, епідеміологів відправлені на самоізоляцію.

Станом на 10 вересня, 18 регіонів України не можуть послабити карантин через ситуацію з COVID-19.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...