Винні Росія і бойовики: Кравчук назвав причину зриву інспекції селища Шуми

Винні Росія і бойовики: Кравчук назвав причину зриву інспекції селища Шуми
Автор Марія Петренко в Новини

Причиною зриву інспекції в районі села Шуми на окупованому Донбасі стали нові вимоги, которе висунули бойовики «ДНР» і Росія.

Подробиці розповів глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук, який написав звернення до представника ОБСЄ в ТКГ Хайді Грау і модератору Робочої підгрупи з питань безпеки ТКГ, главі СММ ОБСЄ в Україні Халіті Чевік.

Loading...

Копія документа надав OBOZREVATEL.

«Російська сторона і запрошені з окремих районів Донецької області України висунули нові вимоги, які не обговорювалися в ході позачергової відеоконференції Тристоронньої контактної групи 9.09.2020, зокрема: відвідування нових точок, здійснення фото- і відеофіксації, підписання спільного протоколу. Українська делегація в ТКГ вважає, що згадані вище вимоги грубо порушують досягнуті вчора домовленості », – зазначено в зверненні.

У зв'язку зі сривомдоговоренностей українська сторона внесла пропозицію перенести зустріч в районі селища Шуми до обговорення надзвичайної ситуації в рамках позачергового засідання ТКГ. Нове засідання пройде вже в найближчі дні.

«Прошу невідкладно проінформувати учасників ТКГ про цю ініціативу української сторони і повідомити нам про результати», – підсумував Кравчук.

Винні Росія і бойовики: Кравчук назвав причину зриву інспекції селища ШумиВинні Росія і бойовики: Кравчук назвав причину зриву інспекції селища Шуми

Як ми вже розповідали раніше, в «ДНР» заявили, що знову відклали анонсований обстріл українських позицій навколо селища Шуми під Горлівкою, які нібито звели, порушуючи перемир'я.

А командир 503-го окремого батальйону морської піхоти ВСУ підполковник Вадим Сухаревский заявив про дискредитацію захисників в мережі.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...