Єфремов звинуватив свого адвоката в «підставу» з вироком

Єфремов звинуватив свого адвоката в «підставу» з вироком
Автор Марія Петренко в Новини

Михайло Єфремов, якого засудили до 8 років колонії після смертельного ДТП, вважає, що скандальний адвокат Ельман Пашаєв його підставив.

Актор, який зараз перебуває в СІЗО «Водник», розповів в інтерв'ю МК.

Loading...

«Я не очікував такого вироку. Адвокат мене «підставив» на ці 8 років. Він обіцяв одне, а вийшло інше. І ми з ним начебто не продовжували договір, я думав, прийде інший адвокат, а прийшов знову він. І ось він запевняє, що апеляційну скаргу треба подати в останній день. Він хоче її відправити поштою, щоб там зафіксували дату. Тоді, за його словами, ми не прострочили. Це все якось дивно. Мені здається, це ризиковано », – каже Єфремов.

Актор також додав, що писав щось в самому суді: «Заява, що не згоден з вироком і хочу перегляду. Віддав секретарю суду. Але треба ж правильно оформити, а це можуть тільки адвокати. Запитайте у дружини – чому до мене не прийшов інший адвокат? Я довіряю тільки дружині. Пашаєв каже, що це вона його послала нібито. Чи так це? Зв'язки з нею немає. Як мені дізнатися, що відбувається? ».

У свою чергу художній керівник театру «Модерн» Юрій Гримов в колонці на сайті МК mk.ru. заявив, що загибель сім'ї Ельмана Пашаєва в ДТП з вини п'яного водія могла відбитися на роботі адвоката у справі Михайла Єфремова. Режисер зазначив, що судовий процес у справі артиста став фарсом, і саме захисник Єфремова «перетворив людську драму в клоунаду». Причинами такої поведінки адвоката, за словами Гримова, можуть бути трагічні події з його минулого:

«До мене все частіше повертається думка про те, що, може бути, нинішнє гучна справа для Пашаєва – не бізнес, але щось особисте? Дуже хочу помилятися, але мені здається, що з боку це виглядає майже як місія: знищити п'яного водив – такого ж винуватця загибелі людини, яким був водій «КамАЗа», що обірвав життя його близьких … ».

Нагадаємо, 8 вересня Пресненський суд визнав актора Михайла Єфремова винним у смертельному ДТП, в результаті якого загинув 57-річний кур'єр Сергій Захаров, і засудив до 8 років ув'язнення в колонії загального режиму (прокурор просив 11 років колонії). Суддя визнав, що Єфремов особисто керував автомобілем під час смертельного ДТП, а також те, що лікарі зробили все можливе для порятунку другого водія Сергія Захарова (захист Єфремова стверджувала, що медики зробили не все). Позов сина загиблого Сергія Захарова частково задовольнили, присудивши йому 800 тисяч рублів.

Відомий артист Іван Охлобистін просив російського президента Володимира Путіна помилувати Михайла Єфремова, якому «не вижити у в'язниці».

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...