Депутат Херсонської облради Рожков влаштував роздачу кавунів, не відходячи від свого Lexus – фото

Депутат Херсонської облради Рожков влаштував роздачу кавунів, не відходячи від свого Lexus – фото
Автор Марія Петренко в Новини

Депутат Херсонської обласної ради Юрій Рожков знову «роздає гречку» своїм виборцям, на цей раз кавунами.

У себе в Facebook український волонтер Роман Синіцин опублікував фото Сергія Нікітенка, на якому зображена чергова спроба кандидата вплинути на волевиявлення виборців за допомогою подарунків.

Loading...

«Депутат облради Юрій Рожков сідає в свій Лексус за 2 995 000 долл, а виборці в цей час отримують з вантажівки кавуни від депутата. Який же трешак », – коментує Нікітенко.

Відомо, що це не перший факт «гречкосейства» з його боку, адже в серпні Юрій Рожков вже обдаровував військових вентиляторами.

Цікаво, що в жовтні минулого року херсонські ЗМІ відзначали, що Юрій Рожков збирався балотуватися на посаду мера Херсона.

У мережі відзначають, що це чисто води підкуп виборців:

«У Херсоні замість гречки кавуни?»;

«Злиденними і обікраденими легко керувати»;

«Підкуп виборця. В чистому вигляді";

«Цей народ не думає на виборах, голосують за того, хто дає подачки»

«Брати треба все що дають: лавки, гречку, кавуни, видовище, майданчики, ремонти тільки в період передвиборної кампанії претенденти стають щедрими і починають, що то робити. А голосувати треба за совістю і добре обдумати за кого ».

Депутат Херсонської облради Рожков влаштував роздачу кавунів, не відходячи від свого Lexus – фотоДепутат Херсонської облради Рожков влаштував роздачу кавунів, не відходячи від свого Lexus – фото

Депутат Херсонської облради Рожков влаштував роздачу кавунів, не відходячи від свого Lexus – фотоДепутат Херсонської облради Рожков влаштував роздачу кавунів, не відходячи від свого Lexus – фотоДепутат Херсонської облради Рожков влаштував роздачу кавунів, не відходячи від свого Lexus – фото

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...