Корупціонер Петро Оленич йде на місцеві вибори Києва, – експерт

Корупціонер Петро Оленич йде на місцеві вибори Києва, – експерт
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Маловідомий чиновник з КМДА Петро Оленич, який на своїй посаді глави Департаменту земельних ресурсів КМДА примудрився вимити зі столичного бюджету, йде на місцеві вибори. Про це повідомив політичний експерт і журналіст Кирило Сазонов на своїй сторінці в Facebook .    “У Києві за списками хоче пролізти у владу Петро Оленич. Людина не посоромилася обікрасти киян на 1,5 млрд грн. Схема проста: пообіцяв створити новий земельний кадастр, домігся виділення грошей з бюджету, успішно “освоїв” їх і в результаті ні грошей, ні кадастру.

Про те, скільки цей чиновник “заробив” на відкатах за правильні рішення департаменту земельних ресурсів, який він і очолює, колеги журналісти писали десятки разів. І цей персонаж претендує на те, щоб представляти інтереси місцевих громад”, – написав Кирило Сазонов.  

  За його словами, реформа децентралізації відкрила масу нових можливостей для місцевих громад, але в той же час збільшила шанси на те, що аферисти потраплять у владу і надовго там засядуть на грошових потоках.  

“Виборча кампанія швидка, нових облич багато. Проаналізувавши деякі потенційні списки партій, хочу сказати – є маса просто підозрілих осіб, а є відверті нахабні дерибанщики. Маю велику надію, що таких відвертих зашкварів більше не допустить ні одна партія, інакше до чергових загальнонаціональних виборів ці партії просто не доживуть“, – підкреслив політолог і журналіст Кирило Сазонов.  

Джерело: Народна Правда