У Криму окупанти будуть викликати опади за допомогою літака з сріблом

У Криму окупанти будуть викликати опади за допомогою літака з сріблом
Автор Марія Петренко в Новини

Ситуація з водою в Криму погіршується з кожним днем, в зв'язку з Центральна аерологічна обсерваторія півострова вирішила викликати опади за допомогою літака і срібла.

Юрій Гоцанюк, якого Росія призначила «головою кримського уряду» в ефірі «Говоріть правду» на телеканалі «Крим 24» заявив, що угода про експеримент зі структурою Росгідромету уклали «влади» республіки. Максимальна сума контракту становить 25,4 мільйона рублів (близько 9,4 млн грн). Єдина заявка була подана від Центральної аерологічної обсерваторією.

Loading...

Гоцанюк каже, що літак АН-26Б «Циклон» шукатиме грозові хмари і за допомогою пиропатронов з йодистим сріблом викликати реакцію (опади). Літак будуть піднімати в небо при появі грозових хмар над Білогірським, Сімферопольським і Бахчисарайським районами.

Крім того, в Росії заявили, що мають намір будувати опріснювальні станції, але як організовують екологічне виробництво, ще невідомо.

Як повідомлялося раніше, в включеному Криму через відсутність опадів влітку пересохли 5 річок: Кача, Альма, Чорна, Бельбек і Танасу.

7 вересня в Сімферополі і 39 населених пунктах Сімферопольського і Бахчисарайського районів ввели погодинна подача питної води через посуху і обміління водоймищ.

Російські трубопровідні війська перекрили земляною греблею річку Біюк-Карасу нижче Білогірського водосховища в окупованому Криму.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...