ДТП з курсантками в Києві: дівчата відмовилися від компенсації

ДТП з курсантками в Києві: дівчата відмовилися від компенсації
Автор Марія Петренко в Новини

Курсантки, яких збив майор медичної служби Володимир Холодний, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, відмовилися від компенсації.

Як передає новинний портал Завтра , про це дівчата розповіли на брифінгу на території Головного військового клінічного госпіталю.

Loading...

«Сім’я майора пропонує нам компенсацію. Ми від неї відмовляємося, оскільки ми знаємо, що у нього є дружина онкохвора і дитина. Тобто його сім’я не повинна нести цей тягар », – зазначила Олександра Гуй, одна з постраждалих.

Ще одна постраждала Галина Николин підкреслила, що родичі військового не винні в тому, що він зробив, тому не повинні нести відповідальність за вчинки майора.

«Я розумію, що все буде добре, тому що .. А як інакше? Уже відбулося і відбулося. Повернення вже назад немає. Будемо людьми нового покоління – будемо киборгами. Ось і все », – говорить потерпіла Тетяна Ніколаєва, у якій була зроблена ампутація нижньої кінцівки.

25 серпня на вулиці Зоологічній в Києві п’яний майор за кермом Toyota наїхав на трьох курсанток, які приїхали до ВНЗ забрати форму.

Нагадаємо, що дівчата розповіли про самопочуття після ампутації ніг .

Також повідомлялося, що дружина майора звинуватила в трагедії іншу людину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...