Марш Жінок в Мінську: нові затримання на День міста

Марш Жінок в Мінську: нові затримання на День міста
Автор Желізняк Олександр в Новини

Сьогодні, 12 вересня, в столиці Білорусі, в Мінську, проходить Марш жінок, що вже є традиційною подією в Білорусі останні тижні, протягом якого з'являються повідомлення про перші затримання учасників маршу, дану інформацію передає Білоруська служба Радіо Свобода .

Як передає новинний портал Завтра , згідно з інформацією, колони жінок пройшли по центральній частині міста, рухаючись по тротуарах міста.

Виходячи з повідомлення, під одним із мостів силовики затримали чотирьох дівчат і одного з журналістів. Журналістів телеканалу «Белсат», які вели пряму трасляцію цій пригоді, також були затримані безпосередньо під час роботи.

Цими вихідними в Мінську проходить День міста. Нинішній Марш жінок є несанкціонованим.

Марші жінок, зокрема, присвячені незгоді з фальсифікаціями на виборах, проти насильства з боку сил безпеки і затримання мирних демонстрантів. На цьому тижні силовики знову почали затримувати жінок під час несанкціонованих акцій протесту.

11 вересня у час акцій протесту були затримані 32 людини , 18 з них залишений під вартою – до судового розгляду, повідомило МВС Білорусі.

Нагадаємо, що Міноборони пригрозило мітингувальників.

Також Лукашенко звернувся до мітингувальників.

Джерело: Народна Правда