Наслідки COVID-19: безкоштовні квартири на Манхеттені

Наслідки COVID-19: безкоштовні квартири на Манхеттені
Автор Желізняк Олександр в Новини

Кількість порожніх квартир, які здаються на Манхеттені (Нью-Йорк, США), збільшилась втричі і досягло 15 тисяч, в порівнянні з даними минулого року. Власники готові здавати житло безкоштовно.

Як передає новинний портал Завтра , про це повідомляється в публікації CNBC , в якій посилаються на вересневий звіт ріелторської компанії Douglas Elliman and Miller Samuel.

У звіті говориться, що це найбільша кількість порожнього житла за 14 років збору статистики по даному питанню. Також зазначається, що на оренду квартир припадає 75% всієї нерухомості Манхеттена.

Ситуація пов’язана з пандемією коронавирусной інфекції – люди виїжджають з магаполіса, заради зниження ризику захворювання. Пожвавити ринок оренди не допомогло навіть зниження цін на 4% в серпні місяці.

Якщо середня вартість оренди двокімнатної квартири на Манхеттені, як і раніше, становить близько $ 4756 в місяць, то квартири меншої площі спорожніли в терміновому порядку через те, що їх знімали люди з більш низькими статками.

«Середня вартість оренди студій впала на 9%, до $ 2574, в той час як середня вартість оренди квартир з однією спальнею впала на 5% до $ 3445», – уточнили автори публікації.

Щоб залучити орендарів, людям часто пропонують 2 місяці безкоштовного проживання за умови укладення договору.

Нагадаємо, що Разумков порівняв коронакрізіс з наслідками Другої світової війни.

Також ООН попередила світ про повторення Великої депресії.

Раніше повідомлялося що відбуватиметься з доларом цієї осені.

Джерело: Народна Правда