Пропагандисти РФ можуть потрапити під санкції ЄС

Пропагандисти РФ можуть потрапити під санкції ЄС
Автор Марія Петренко в Новини

ЄС розглядає введення санкцій проти пропагандистів Росії через підтримання режиму Лукашенка.

Як передає новинний портал Завтра , депутат Європарламенту з Німеччини Сергій Лагодінскій підкреслив, що до РФ потрібно застосувати важелі тиску через підтримку Олександра Лукашенка.

Loading...

Він запропонував розширити список санкцій і включити в нього російських пропагандистів, в тому числі функціонерів RT, які висвітлили інтерв’ю з Лукашенком в дуже агресивній формі щодо народу Білорусі і його волевиявлення.

«Заяви Путіна і його інформаційних структур досить зрозумілі – він прийняв рішення підтримати Лукашенко. У цих умовах ми повинні застосувати тиск. Наша позиція була дуже чіткою щодо дій Кремля в разі з Навальний. Ймовірно, настав час бути настільки ж зрозумілими щодо позиції Москви у випадку з Білоруссю. Якщо включити пропагандистів з російськими паспортами в список білоруських санкцій, це буде потужним сигналом. Ми ще повинні з’ясувати, чи можливо це з правової точки зору, але це могло б стати потужним посланням, що ми бачимо, хто є реальними ворогами та опонентами демократичної опозиції і демократичного руху в Білорусі ».

Олександр Лукашенко 8 вересня дав велике інтерв’ю для російських ЗМІ. Він висловився про затримання Марії Колесникової – опозиціонера, погрози Росії через протести в республіці і про свій відхід з влади.

Нагадуємо, що Лукашенко знову звинуватив Україну в управлінні протестами в Білорусі.

Також Лукашенко просить Україну повернути назад білоруських опозиціонерів.

Раніше Лукашенко визнав, що «затримався» при владі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...