Нові докази Іловайской трагедії скоро будуть передані в Гаагу – Мамедов

Нові докази Іловайской трагедії скоро будуть передані в Гаагу – Мамедов
Автор Марія Петренко в Новини

Зовсім скоро Україна передасть до Міжнародного кримінального суду в Гаазі нову доказову базу того, що під час боїв за Іловайськ російські військові здійснювали військові злочини.

Як передає новинний портал Завтра , про це стало відомо від Гюндуз Мамедова – заступника генерального прокурора України.

Loading...

«Найближчим часом передамо в Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду ще один пакет зібраних доказів вчинення російськими військовими військових злочинів. Зокрема, нові факти порушень російським військовим керівництвом домовленостей по “зеленому коридору” для догляду українських сил під Іловайськ. »

За словами самого Мамедова, Україна надає факти в Міжнародний суд в Гаазі, які можуть свідчити про контроль країни-агресора над окупованою територією.

В кінці серпня 2014 року відбулася одна з найтрагічніших подій в історії незалежної України – Иловайский котел. Іловайськ повинен був стати “зеленим коридором” для українських військових, проте вони потрапили в оточення ворога.

Згідно з офіційними даними, тоді загинули 366 українських бійців, з них 166 з Збройних сил, інші – з добровольчих батальйонів. З огляду на зниклих без вести, ця цифра може бути більше.

Нагадуємо, що в Кривому Розі відкрили пам’ятник загиблим в Донбасі.

Також Україна назвала єдину причину Иловайской трагедії.

Раніше Зеленський вшанував пам’ять загиблих військових в День пам’яті захисників України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...