Відновлення випробування вакцини від COVID-19 фармкомпанією AstraZeneca

Відновлення випробування вакцини від COVID-19 фармкомпанією AstraZeneca
Автор Марія Петренко в Новини

Фармацевтична компанія Британії AstraZeneca продовжує випробувальні дослідження вакцини від коронавирусной інфекції. Про це повідомляє джерело AstraZeneca .

Як передає новинний портал Завтра , випробування призупиняли на необределенное час через недуги одного з добровольців. Однак, компанія не уточнювала, які саме проблеми зі здоров’ям у добровольця були конкретно.

Loading...

Стало відомо, що Управління з контролю за лікарськими засобами і виробами медичного призначення Великобританії дало добро на відновлення випробування після того, як підтвердилася безпеку використання препарату.

Напередодні британська фармакологічна компанія AstraZeneca призупинила випробування своєї вакцини від коронавируса через побічну реакцію одного з добровольців .

Це зробили для того, щоб в майбутньому можна було дати гарантію того, що препарат не викличе серйозних побічних реакцій у пацієнтів, які будуть його приймати.

Зараз вакцина компанії AstraZeneca є однією з трьох, яка знаходиться на третьому етапу випробувань. У тестуванні вакцини беруть участь 30 тис. Американців.

Нагадуємо, що лікар розповів, кому не можна робити щеплення від коронавируса.

Також ВООЗ назвала терміни появи ефекту вакцинації від COVID-19.

Раніше Китай презентував три вакцини від коронавируса.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...