ВООЗ попередила про хвилю смертей через COVID-19 восени

ВООЗ попередила про хвилю смертей через COVID-19 восени
Автор Желізняк Олександр в Новини

Всесвітня організація охорони здоров'я прогнозує зростання смертності від COVID-19 (ускладнень їм викликаних) в жовтні-листопаді 2020 року.

Про це заявив глава Європейського регіонального бюро ВООЗ Ханс Клюге, передає «Agence France-Presse».

«Ситуація ускладниться. У жовтні, в листопаді ми побачимо більш високу смертність », – вважає Клюге.

За його словами, збільшення кількості смертей буде пов'язано зі зростанням числа випадків інфікування через нової хвилі епідемії на території Європи.

Вірусолог, доктор медичних наук Алла Мироненко повідомила , що людина, яка хворіє на грип, не може підхопити Коронавірусние інфекцію (COVID-19).

COVID-19 з початку пандемії і станом на 14 вересня по всьому світу захворіли 29 мільйонів 6 тисяч 33 людини. Померли 924 тисячі 105 пацієнтів.

В Україні на 14 вересня зафіксовано ще 2462 нових випадки COVID-19. За останню добу від ускладнень, викликаних коронавирусной інфекцією, померли 33 пацієнти.

Через стрімке зростання числа хворих COVID-19 в Україні 14 вересня набула чинності нове карантинне зонування.

Восени і взимку 2020-2021 років крім коронавируса українців буде «косити» один з найстрашніших штамів грипу – вірус A / Hong Kong (H3N2).

Ізраїль ввів новий тритижневий карантин по всій країні. Таким чином Ізраїль намагається знизити навантаження на лікарні, в яких останнім часом стало надходити все більше пацієнтів з COVID-19.

Джерело: Народна Правда