Держприкордонслужба заявила про можливий прорив хасидів через кордон

Держприкордонслужба заявила про можливий прорив хасидів через кордон
Автор Марія Петренко в Новини

Хасиди можуть попитатся потрапити на територію України не тільки через пункт пропуску «Нові Яриловичі» біля державного кордону з Білоруссю, де група хасидів намагається прорватися до Умані.

Таку заяву зробив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

Loading...

Так, увечері 15 вересня, на території Білорусі біля кордонів з Україною знаходиться приблизно 700 хасидів, яких не пропускають на територію нашої країни.

«Державна прикордонна служба має достатню кількість сил і засобів, щоб забезпечити належну охорону державного кордону, не допустити порушення режиму пунктів пропуску», – підкреслив він.

На даний момент у граніцции прикордонники діють спільно з представниками інших правоохоронних структур – Нацгвардією і Нацполіціей.

У Держприкордонслужбі додали, що для забезпечення паломників-хасидів водою і їжею залучені волонтерські організації.

Відомство підтримує контакт з білоруською стороною, а також, роз'яснюють обмеження, які діють в Україні щодо перетину кордону іноземними громадянами.

Як ми вже розповідали раніше, в Умані хасидам почали відмовляти в обслуговуванні в магазинах в зв'язку з пандемією коронавирусной інфекції COVID-19.

Тим часом, міжнародний комітет Червоного Хреста розгорнув пункти допомоги хасидам в нейтральній смузі між Україною і Білоруссю.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...