МВФ призупинив переговори з Україною: що відбулося

МВФ призупинив переговори з Україною: що відбулося
Автор Марія Петренко в Новини

Місія Міжнародного валютного фонду призупинила свої візити в Україну.

Подробиці розповів міністр фінансів Сергій Марченко, передає ЕП.

Loading...

Так, в даний час експерти МВФ вивчають роботу українських антикорупційних органів, а також справа Суркісів і ПриватБанку, і використання коштів з COVID-фонду.

«Якщо говорити про структурні маяках, то вони майже виконані. Місія повинна була приїхати в серпні. З різних причин вони зробили паузу, хочуть подивитися, як буде розвиватися ситуація в Україні », – вважає Марченко.

Також міністр підкреслив, що затвердження державного бюджету України на 2021 рік не є обов'язковою умовою фонду.

«Питання, які їх цікавлять, в порядку пріоритетності. №1 – ситуація навколо ПриватБанку і Суркісів. №2 – ситуація з обмеженням зарплат для членів наглядових рад та правління. №3 – зареєстровані в Раді законопроекти, які паплюжать систему корпоративного управління. Вони переживають, особливо по відношенню до цієї агонії проти іноземців. №4 – САП і НАБУ. Ситуацію з антикорупційними органами треба терміново вирішувати. Були також питання щодо фонду », – підсумував глава Мінфіну.

Як ми вже розповідали раніше, на обслуговування діяльності президента і Офісу президента в 2021 році планують направити 1 266 795,2 млн грн – на 39,4% більше, ніж в поточному році (909 058,7 млн грн).

У той же час, прожитковий мінімум може вирости на 204 гривні до кінця 2021года, і складе 2 393 гривні.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...