Не Ростов: в яке російське місто може втекти Лукашенко

Не Ростов: в яке російське місто може втекти Лукашенко
Автор Марія Петренко в Новини

Чинний президент Білорусі Олександр Лукашенко , може повторити долю побіжного екс-президента України Віктора Януковича, і втекти до Росії.

Таку думку висловив відомий білоруський опозиційний політик Анатолій Лебедько, передає Обозреватель.

Loading...

«Лукашенко як пенсіонер може спливти десь в Краснодарі», – вважає він.

Так, Лебедько звернув увагу на кілька важливих моментів, в контексті зустрічі Лукашенка з президентом РФ Володимиром Путіним, яка відбулася 14 вересня в Сочі.

Наприклад, в аеропорту Адлера Лукашенко зустрічав губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв, а не Володимир Путін.

«Рівень тих, хто зустрічав Лукашенко в аеропорту – це теж акцент на тому, в якому становищі зараз Олександр Лукашенко. Він їхав в Сочі не в положенні людини, який контролював ситуацію », – упевнений опозиціонер.

Тим часом, протести в Білорусі 13 вересня вже дійшли до «елітного селища імені Олександра Лукашенко, де проживають його міністри, колишні та теперішні».

«І виявилося, що не вистачає омонівців, не вистачає спецпідрозділів. Їх сьогодні вистачає лише для того щоб забезпечити безпеку численних резиденцій самого Олександра Лукашенка », – констатував опозиціонер.

Як ми вже розповідали раніше, діючий президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав Україну «повернути» білоруських опозиціонерів Антона Роднєнкова і Івана Кравцова.

Тим часом, Україна готова пропускати на свою територію білорусів, незважаючи на закриття кордону для іноземців з 29 серпня.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...