Презентація новинок Apple 2020: онлайн-трансляція

Презентація новинок Apple 2020: онлайн-трансляція
Автор Марія Петренко в Новини

У США почалася презентація новинок компанії Apple.

Компанія сьогодні представить світу нові смарт-годинник Apple Watch SE і Apple Watch Series 6 та планшети iPad Air 4 і iPad 8.

Loading...

На даний момент все ще невідомо, чи будуть презентовані нові iPhone 12, так як в зв'язку з пандемією коронавируса COVID-19 Apple була змушена раніше відкласти презентацію своїх нових смартфонів.

В ході презентації, яка почалася о 20.00 за київським часом, Apple вже представила громадськості перший фітнес-сервіс для Apple Watch – Fitness +.

Також стало відомо наступне:

  • У коробці з Apple Watch більше не буде USB-зарядки.
  • Нові Apple Watch будуть доступні до замовлення вже, продажі почнуться вже в п'ятницю, 18 вересня.
  • Показали зовнішній вигляд нового годинника Apple Watch Series 6. Вони коштуватиме 399 доларів. Вартість Series 3 залишиться 199 доларів. SE – 279 доларів.
  • Також Apple показала безліч різних циферблатів: з тахіметром, натхненний годинами гонщиків, з намальованими особами або мемодзі.

Презентація новинок Apple 2020: онлайн-трансляція

Як ми вже рассказиивалі раніше, новий iPhone12 отримає екран підвищеної чіткості, а також камеру з лидара для роботи з AR-середовищем.

А також, в Apple оголосили про перенесення випуску нових iPhone . Поки що в компанії говорять про перенесення на кілька тижнів, але західні ЗМІ вважають, що чекати нових «яблук» у вересні вже не варто.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...