Вбиває за лічені години: медик назвав фатальне ускладнення COVID-19

Вбиває за лічені години: медик назвав фатальне ускладнення COVID-19
Автор Марія Петренко в Новини

Коронавірусних інфекція (COVID-19) провокує утворення тромбів, що може стати причиною швидкої загибелі людини.

Про це заявив ZAXID.NET завідувач першого хірургічного відділення львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Гнат Герич.

Loading...

За його словами, в лікарню зараз надходить все більше пацієнтів з ускладненнями коронавирусной інфекції, які вимагають негайного хірургічного втручання, врятувати вдається не всіх.

«Ми діагностуємо венозні тромбози, які утворюються в глибоких і поверхневих венах нижніх кінцівок, а також мезентеріальний тромбоз, коли тромб потрапляє в просвіт судин тонкої кишки і призводить до порушення кровопостачання. Більшість таких пацієнтів перехворіли СOVID-19 або коронавірусна інфекція у них супутнє захворювання і утворення тромбів виникає як ускладнення », – зазначив Герич.

Він також зазначив, що багато хто звертається за медичною допомогою, коли через відсутність кровопостачання вже починається некроз. Лікар додав, що при перших тривожних симптомах слід відразу звертатися до лікаря-хірурга. Якщо на нозі раптово з'явився набряк і біль при цьому немає – це може бути тромбоз глибоких вен.

Як повідомлялося раніше, в Україні станом на 15 вересня зафіксовано 2905 нових випадків COVID-19. Відразу в трьох регіонах діагностували понад 300 випадків за добу.

Всесвітня організація охорони здоров'я прогнозує зростання смертності від COVID-19 (ускладнень їм викликаних) в жовтні-листопаді 2020 року.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...