Зеленський прогнозує початок бунтів на окупованому Донбасі

Зеленський прогнозує початок бунтів на окупованому Донбасі
Автор Марія Петренко в Новини

Заморожувати конфлікт на Донбасі за прикладом Придністров'я в Молдові не будуть, оскільки місцеві жителі збунтуються.

Таку думку в інтерв'ю австрійському виданню Wiener Zeitung висловив президент Володимир Зеленський.

Loading...

«Багато з цих людей хворі коронавірусів, ми там маємо справу з гуманітарною катастрофою. І люди, які живуть на окупованій частині Донбасу, можуть бачити, як українці живуть по той бік фронту, а саме краще. У шахтарів на окупованому Донбасі справи йдуть погано: вони не отримують нормальної заробітної плати і змушені платити за воду і електрику за високою ціною. Якщо терпіння людей там в якийсь момент вичерпається, можуть виникнути заворушення », – вважає Зеленський.

Зеленського також запитали, чи не простіше заморозити конфлікт, на що Зеленський зазначив, що є люди, які цього хотіли б, але на Донбасі проживає три мільйони українців, що більше, ніж в деяких країнах Європи.

Зеленський вважає, що на окупованій території Донбасу може виникнути внутрішній конфлікт, оскільки багато людей налаштовані проукраїнські.

Глава комітету Верховної ради з нацбезпеки Олександр Завітневич вважає , що ризик нападу Росії з боку анексованого Криму – мінімальний, але при цьому на південному напрямку українські військові готові до такого розвитку подій.

Він також заявляв , що Російська військова агресія з боку Білорусі не виключена, хоч і менш імовірна, ніж агресія з території Донбасу.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...