Бойовики «ДНР» звинуватили Україну в порушенні умов припинення вогню

Бойовики «ДНР» звинуватили Україну в порушенні умов припинення вогню
Автор Желізняк Олександр в Новини

Терористи «ДНР» накинулися на Україну зі звинуваченнями і зявілі, що наша країна нібито відмовилася відмовилася від координаційного механізму в рамках додаткових заходів контролю перемир'я в ході переговорів ТКГ.

Таку заяву опублікувало так зване «Міністерство закордонних справ« ДНР ».

«Україна відмовилася від залучення узгодженого 22 липня в рамках заходів щодо посилення режиму припинення вогню координаційного механізму реагування на порушення. Тим самим всі додаткові заходи були зруйновані українською стороною », – заявляють чиновники терористів.

Вони стверджують, що саме представники «ДНР» нібито виступаютза то, щоб взаємодія в рамках координаційного механізму здійснювалося всіма доступними способами, включаючи спільне розгляд порушень і спільні інспекції, а Україна «порушує» домовленості.

«Сьогодні Україна дезавуювала цю домовленість, зруйнувавши тим самим весь набір додаткових заходів, перетворивши самі узгоджені заходи в чисто декларативний документ, без якого б то не було механізму контролю виконання.

Ми внесли пропозицію про повторне погодження заходів щодо посилення режиму припинення вогню. Шкодуємо про позицію української сторони, через яку весь пакет заходів доведеться узгоджувати заново », – вважають в« МЗС ДНР ».

Бойовики «ДНР» звинуватили Україну в порушенні умов припинення вогню

Як ми вже повідомляли раніше, Росія в черговий раз намагалася зірвати переговори Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі 15 вересня.

А в ЦВК заявили, що проведення в жовтні виборів на підконтрольних територіях Донбасу, де вони раніше були скасовані – неможливо.

Джерело: Народна Правда