Есіхіде Суга став новим прем'єр-міністром Японії

Есіхіде Суга став новим прем'єр-міністром Японії
Автор Марія Петренко в Новини

Новим главою Японії став лідер Ліберально-демократичної партії Есіхіде Суга – колишня права рука Сіндзо Абе і генеральний секретар кабінету міністрів з 2012 року.

Про це повідомляє Kyodo.

Loading...

Його кандидатура була підтримана більшістю депутатів палати представників парламенту Японії 16 вересня. За нового прем'єра проголосували 314 парламентаріїв з 465.

Есіхіде Суга вже пообіцяв продовжити політику свого попередника Сіндзо Абе: реалізувати заходи щодо пом'якшення кредитно-грошової політики, зниження дефляції і стимуляції економіки. Крім того, він повідомляв про додаткові заходи підтримки національної економіки.

Відзначимо, 16 вересня уряд колишнього японського прем'єр-міністра Сіндзо Абе пішов у відставку в повному складі перед вступом на посаду Есіхіде суги.

Нагадаємо, в кінці серпня Сіндзо Абе заявив, що подає у відставку за станом здоров'я. 65-річний Сіндзо Абе був прем'єр-міністром майже вісім років. Це вже другий раз, коли Абе достроково залишає прем'єра – в 2007 році він пішов у відставку через проблеми з кишечником, пропрацювавши на цій посаді лише рік. У грудні 2012 року він повторно очолив японський уряд.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...