Хасиди в Умані: мер розповів правду про ситуацію в місті – відео

Хасиди в Умані: мер розповів правду про ситуацію в місті – відео
Автор Желізняк Олександр в Новини

Мер Умані заявив, що в місті склалася лякає ситуація з ростом кількості хворих COVID-19.

Він пов'язує появу хворих коронавірусів з приїздом хасидів на святкування Рош-Ха Шана, передає Апостроф Live.

«Завдяки нашим лікарям, які зробили все можливе для того, щоб побороти пандемію, у нас не було жодного інфікованого. На сьогоднішній день у нас 83 інфікованих на стаціонарі і на амбулаторному лікуванні на території нашого міста. Я хочу сказати, що ця ситуація мені особисто оптимізму не додає. Щодо паломників, протестовані близько 20% від загальної їх кількості. Я наполягав на тому, щоб всі сто відсотків паломників здали тест. Жителі Умані повинні знати, COVID-позитивні або COVID-негативні люди приїхали до них з червоної зони », – зазначив мер Умані.

Він розповів, що стовідсоткового тестування хасидів заважає власне бажання самих паломників. Повинна бути консолідована позиція щодо паломників і тих заходів, які може задіяти наша поліція.

«Тільки ці дві складові можуть дати позитивний результат, щоб все паломники були поголовно протестовані. Це додасть стабільності і зніме соціальну напруженість, яка на сьогоднішній день існує, на жаль, серед уманчан », – резюмував Олександр Цебрій.

Як ми вже розповідали раніше, на нейтральній смузі між кордонами Білорусі та України знаходяться вже близько тисячі паломників-хасидів . Іноземцям, нагадаємо, заборонений в'їзд в Україну в рамках посилення карантину, введеного через зростання захворюваності COVID-19.

Тим часом, COVID-19 підтвердили у 10 хасидів, які приїхали в Україну, щоб здійснити паломництво в Умань. При цьому четверо з них при повторному тестуванні отримали вже негативний результат.

Джерело: Народна Правда