Медик визнав колапс з COVID-19 в Одесі

Медик визнав колапс з COVID-19 в Одесі
Автор Марія Петренко в Новини

В Одесі розпочалася катастрофа з госпіталізацією і лікуванням хворих COVID-19 . Більшість лікарень вже переповнене, кисню не вистачає на всіх.

А також, на госпіталізацію потрапляють тільки «важкі пацієнти».

Loading...

Подробиці розповіла один з сімейних лікарів Одеси, передає Обозреватель. За її словами, одесити хворіють цілими родинами.

Також лікар вважає, що офіційну статистику по регіону потрібно множити як мінімум в два рази, оскільки існує величезна заддержка в обробці результатів тестів.

«Одесу наздогнало тотальне недотримання карантину, масові свята на день міста. Інфікованих дуже багато. Один хворий, який потрапив до лікарні, каже, що там просто жах. За вісім чоловік в палаті, люди реально б'ються за кисень. Хоча МОЗ запевняє, що кисневих масок у нас достатньо », – стверджує сімейний лікар.

Так, результати ПЛР-тестування спізнюються на 4-7 доби, тому нинішню статистику по кількості хворих можна множити на два.

У той же час, незважаючи на різкий сплеск захворюваності, місцеві жителі практично не дотримуються карантинні обмеження.

Медик визнав колапс з COVID-19 в Одесі

Як ми вже розповідали раніше, в мережі показали величезну чергу з «швидких» у приймального відділення одеської лікарні, яка зараз приймає пацієнтів з COVID-19.

Тим часом, школи через COVID-19 повинні закриватися в останню чергу, – так вважають у Всесвітній організації охорони здоров'я.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...