Названо нову умову введення локдауна через COVID-19 в Україні

Названо нову умову введення локдауна через COVID-19 в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини

Введення в Україні нового жорсткого карантину можливо тільки в разі, якщо середній по країні рівень захворюваності COVID-19 буде перевищено в п'ять разів.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Також, при ухваленні рішення про введення локдауна в регіонах планують враховувати позицію регіональної комісії з ТЕБ та НС.

«В першу чергу пропонуємо, щоб регіони залучалися до затвердження рішення щодо встановлення найвищого рівня обмежень« червоної »зони. Наприклад, якщо Державна комісія з ТЕБ та НС має намір встановити «червоний» рівень обмежень в регіоні, то буде залучатися регіональна комісія з дорадчим правом голосу », – заявив прем'єр.

При цьому умовою для віднесення регіону до «червоній» зоні карантину хочуть визначити перевищення в ньому рівня середньої захворюваністю COVID-19 по країні в 5 разів.

«Питання встановлення« червоного »рівня, фактично локдауна в регіоні, буде розглядатися в разі перевищення більш ніж у п'ять разів середнього по Україні рівня захворюваності COVID-19 – підсумував Шмигаль.

Як ми вже розповідали раніше, за станом на 15 вересня, в Україні 20 регіонів не можуть послабити карантин.

Тим часом, Ізраїль ввів новий тритижневий карантин по всій країні . Таким чином Ізраїль намагається знизити навантаження на лікарні, в яких останнім часом стало надходити все більше пацієнтів з COVID-19.

Джерело: Народна Правда