Польща не визнала російські вибори в окупованому Криму

Польща не визнала російські вибори в окупованому Криму
Автор Марія Петренко в Новини

13 вересня в 40 регіонах Росії, а також на території включеного Криму і Севастополя, пройшло голосування в депутати місцевих органів влади. Результати голосування, яке провели на українському півострові, відмовляються визнавати в Європі.

З офіційною заявою вже виступила Варшава. Міністерство закордонних справ Польщі відмовляється визнати підсумки «виборів» в включеному Криму.

Loading...

«Вибори губернатора Севастополя були незаконними, як і голосування за кандидатів в так званий державний рада Республіки Крим, так зване законодавчі збори Сімферополя, а також так званий сільська рада Роздольненського району», – йдеться в заяві МЗС.

МЗС Польщі нагадав, що в резолюції Генеральної Асамблеї ООН №68 / 262 від 27 березня 2014 року російська анексія Криму визнана явним порушенням міжнародного права. Також польські дипломати заявили про підтримку незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Тим часом в Україні стартувала виборча кампанія місцевих виборів. В цьому році вони пройдуть вже за новими правилами – як в Україні будуть проходити місцеві вибори – інфографіка.

Розроблено рекомендації щодо проведення місцевих виборів в умовах COVID-19 Центральної виборчої комісії України спільно з Міністерством охорони здоров'я.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...