Топ-10 найбільш високооплачуваних спортсменів світу за версією Forbes

Топ-10 найбільш високооплачуваних спортсменів світу за версією Forbes
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Журнал Forbes представив рейтинг десяти найбільш високооплачуваних спортсменів світу в 2020 році. Уперше в історії рейтингу першу трійку списку становлять футболісти.

Третій рік поспіль рейтинг очолює нападник «Барселони» Ліонель Мессі: його заробіток склав $126 млн. З них $92 млн припадає на зарплату в клубі, а решта $34 млн принесли спонсорські та рекламні контракти.

На другому місці – нападник «Ювентуса» Кріштіану Роналду, який заробив $117 млн. При цьому за контрактом з клубом Роналду отримав $70 млн, а ще $47 млн ​​- від реклами та спонсорів. До 2018 року нападник п’ять років поспіль очолював рейтинг найбільш високооплачуваних футболістів за версією Forbes.

Третє місце належить форварду французького «Парі Сен-Жермен» Неймара, дохід якого склав $96 млн ($78 млн – зарплата в ПСЖ, $18 млн – реклама і спонсори).

Замикає топ-10 найбільш високооплачуваних спортсменів воротар «Манчестер Юнайтед» Давид де Хеа з загальним доходом за рік в розмірі $27 млн. Зарплата де Хеа в клубі становить $24 млн, ще $3 млн гравець заробив на рекламних контрактах. 

На сьогодні, це достатньо престижно аби увійти в список Forbes. Не тільки футболісти удостоїлись такої честі. Сюди увійшли спортсмени з різних верств: боксери, тенісисти, баскетболісти та інші про які ви можете дізнатись тут.

Джерело: Народна Правда