У Черкасах через побори побилися батьки учнів – відео

У Черкасах через побори побилися батьки учнів – відео
Автор Желізняк Олександр в Новини

У Черкасах на території школи №13 побилися батьки учнів. Сталося це після того, як одна з мам відмовилася здати гроші на нові меблі в клас.

Подробиці повідомляються в сюжеті «Вікка. Новини ».

Мати першокласниці Анна Отамась говорить про Буллінг з боку інших батьків і керівництва школи. Кілька тижнів тому вона відмовилася здавати гроші на нові шафи. Скандал з бійкою стався після того, як вона на нових зборах почала знімати на відео інших батьків і дітей без їх дозволу. Одна з матерів спробувала припинити зйомку, але Отамась дала відсіч.

«Я намагалася розгорнути камеру в іншу сторону, а вона почала бити мене по голові папкою», – Оксана Гусаченко.

«Нас ходять і знімають, записують наші розмови. Вона почала тікати. «Ви мене ставите, ви на мене нападаєте». Почала тикати мені в обличчя відео. «Я вас виставлю в Facebook». Загрози », – каже очевидець Еліжбетта Задорожня.

Класний керівник першокласниці також говорить, що не може знайти спільну мову з Ганною Отамась: «Ми спілкуємося через диктофон, відеозапису. Щоб я не гвооріла, щоб не просила, це не сприймається, як нормальна мама. Вона відразу «а в законі України» … Ми з нею спілкуємося про все, крім навчання дитини ».

У ситуацію вже втрутилася поліція. За фактом бійки у дворі школи відкрито кримінальне провадження за ст 125 КК України.

Учитель з міста Кам'янське Дніпропетровської області вдарила 11-річну школярку по обличчю після того, як та назвала її дурепою. Мама дівчинки визнає, дитина був неправий, але зазначає, це не дає права вчителю бити дітей.

Джерело: Народна Правда