У “ДНР” звинуватили Київ у “руйнуванні” домовленостей щодо припинення вогню

У “ДНР” звинуватили Київ у “руйнуванні” домовленостей щодо припинення вогню
Автор Марія Петренко в Новини

В “ДНР” заявили, що Україна під час відеоконференції Тристоронньої Контактної групи відмовилася від координаційного механізму в рамках додаткових заходів контролю перемир’я. Про це пише Telegram-канал “Міністерства закордонних справ” ДНР “.

” Україна відмовилася від залучення узгодженого 22 липня в рамках заходів щодо посилення режиму припинення вогню координаційного механізму реагування на порушення. Тим самим всі додаткові заходи були зруйновані українською стороною”, – йдеться в заяві “відомства ДНР”.

Loading...
За їхніми словами, “ДНР” послідовно виступала за те, щоб взаємодія в рамках координаційного механізму здійснювалося всіма доступними способами, включаючи спільний розгляд порушень і спільні інспекції.
“Сьогодні Україна дезавуювала цю домовленість, зруйнувавши тим самим весь набір додаткових заходів, перетворивши самі узгоджені заходи на чисто декларативний документ, без якого б не було механізму контролю виконання.

Ми внесли пропозицію про повторне погодження заходів щодо посилення режиму припинення вогню. Шкодуємо про позицію української сторони, через яку весь пакет заходів доведеться узгоджувати заново”, – резюмували в заяві. У “ДНР” звинуватили Київ у “руйнуванні” домовленостей щодо припинення вогню

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...