В Одесі різко погіршилася ситуація з COVID-19: в мережі показали чергу з «швидких» під лікарнею

В Одесі різко погіршилася ситуація з COVID-19: в мережі показали чергу з «швидких» під лікарнею
Автор Желізняк Олександр в Новини

У мережі показали величезну чергу з «швидких» у приймального відділення одеської лікарні, яка зараз приймає пацієнтів з COVID-19 .

Знімки опублікував у себе в Facebook Олександр Івасівка-Навроцький. За його словами, він нарахував 16 машин, всі вони стояли біля міської лікарні №3 в Обсерваторна провулку.

«Я нарахував на території лікарні на Лидерсовском бульварі відразу 16 екіпажів« швидких ». Чотири з них стояли трохи осторонь, з відкритими дверима. Інші вишикувалися в чергу. Працівник «швидкої» якось професійно і трохи недбало, трохи буденно і без зайвих емоцій сказав – «Так, черга в приймальне відділення. Доводиться чекати ». У екіпажів, які очікували у приймального відділення, двері також були відкриті. Мені здається, що «швидкі» простояли на території лікарні з пацієнтами кілька годин. Одеса. Вересень. Сонце. Спека », – коментує він.

Чоловік також стверджує, що йому вже доводилося бачити і сім'ї в жалобі.

Коронавірус – це фейк: лікар показала українцям чергу з «швидких» під лікарнею

В Одесі різко погіршилася ситуація з COVID-19: в мережі показали чергу з «швидких» під лікарнеюВ Одесі різко погіршилася ситуація з COVID-19: в мережі показали чергу з «швидких» під лікарнеюВ Одесі різко погіршилася ситуація з COVID-19: в мережі показали чергу з «швидких» під лікарнеюВ Одесі різко погіршилася ситуація з COVID-19: в мережі показали чергу з «швидких» під лікарнеюВ Одесі різко погіршилася ситуація з COVID-19: в мережі показали чергу з «швидких» під лікарнеюВ Одесі різко погіршилася ситуація з COVID-19: в мережі показали чергу з «швидких» під лікарнеюВ Одесі різко погіршилася ситуація з COVID-19: в мережі показали чергу з «швидких» під лікарнеюВ Одесі різко погіршилася ситуація з COVID-19: в мережі показали чергу з «швидких» під лікарнею

Напередодні міністр охорони здоров'я Максим Степанов відзначав , що епідеміологічна ситуація з COVID-19 в Одесі різко погіршиться після того, як місцева влада допустила масові гуляння з нагоди Дня міста, 2 вересня.

Днями головний санітарний лікар Віктор Ляшко і депутат Михайло Радуцький були помічені без масок в одному з одеських ресторанів. Чиновників не збентежило і те, що обслуговуючий персонал також був без масок.

Джерело: Народна Правда