В одеському таборі заживо згоріли троє дітей – пройшло 3 роки, але ніхто не поніс покарання

В одеському таборі заживо згоріли троє дітей – пройшло 3 роки, але ніхто не поніс покарання
Автор Марія Петренко в Новини

В Одесі в ніч на 16 вересня під час пожежі в муніципальному дитячому таборі «Вікторія» заживо згоріли 3 дівчинки: Софія Мазур (8 років), Анастасія Кулініч (9 років) і Сніжана Арпентьєв (12 років). Трагедія сталася рівно 3 роки тому, але до цих пір практично ніхто не поніс покарання.

Єдиними, кого за цей час «покарали», стали: екс-директор «Вікторії» Петрос Саркісян він побував в слідчому ізоляторі, вихователька Наталія Цокур (Янчик), яка відповідала за пожежну безпеку в установі, отримала умовний термін.

Loading...

При цьому діти згоріли з вини чиновників мерії, залучених ними підрядників, які побудували корпус з порушенням цілого ряду норм пожежної безпеки, співробітників ГСЧС, які знали про порушення, але реагували на них формально. Місцеві ЗМІ нагадують також, що адміністрація табору в момент пожежі в паніці забула про дівчаток.

«Чи можемо ми вважати це торжеством закону і справедливості? Питання риторичне. Ті, хто замовляв зведення двоповерхових дерев'яних корпусів, таких дорогих і красивих, але небезпечних і заборонених для дитячих установ; хто «забув» про правильну просочення конструкцій; хто встановлював з порушеннями електрообладнання; хто не уклав договір на технічне обслуговування протипожежної сигналізації (її прямо перед трагедією і зовсім відключили); через кого не працювали гідранти і був порожній пожежне водоймище; хто, нарешті, дозволив заселити дітей в будівлі, не прийняті в експлуатацію, – всі ці люди ніякої відповідальності не понесли. Деяких не приваблюють навіть формально, а самі вони забули про свої обіцянки залишити посади », – йдеться в матеріалі Думській .

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...