В Україні назвали причини та умови окупації Криму

В Україні назвали причини та умови окупації Криму
Автор Марія Петренко в Новини

Державне бюро розслідувань встановило причини і умови анексії Криму .

Результату досудового слідства повідомляє прес-служба ГБР.

Loading...

Зокрема, злочинні дії по підриву боєздатності української армії почалися в 2012 році і тривали аж до вторгнення бойових підрозділів РФ на територію АР Крим в лютому 2014 року.

У державній зраді підозрюються екс-президент Віктор Янукович, міністри оборони України Дмитро Саламатін та Павло Лебедєв, начальник Генерального штабу – головнокомандувач ЗСУ Володимир Замана.

Слідчі виділили 5 основних епізодів скоєння злочинів, які і привели до окупації Кримського півострова:

Злочинне скорочення Збройних сил України

Протягом 2012-2013 років гранична чисельність армії була скорочена з 240 тисяч до 162 тисяч військовослужбовців.

Підрив стану мобілізаційної готовності

У 2013 році скоротили число військкоматів. Військові частини були укомплектовані лише на 25-55%. До того ж, була згорнута «по-літерна» приписка мобілізаційних ресурсів у військові частини і знищений облік військової техніки.

Знищення систем протиповітряної оборони Криму

Управління системою ППО Криму перейшло на сторону окупантів. Також була скорочена одна з двох бригад ЗРК С-300В на озброєнні і зупинені програми модернізації ЗРК С-125 і С-200В.

Незаконні організаційні зміни і нівелювання стратегічних оборонних документів

Проведені в 2013 році масштабні організаційні зміни ВСУ суперечили законодавству і не були внесені в стратегічні оборонні документи країни, що завадило ВСУ в момент реалізації одного з сценаріїв зовнішньої агресії сформувати ударну групу і захистити територіальну цілісність України.

Відсутність реагування на зовнішні загрози

Незважаючи на численні повідомлення розвідки, чітко свідчили про підготовку наступальної операції з боку РФ в кінці 2013 – початку 2014 років, не було вжито заходів щодо приведення ЗСУ до вищих щаблів боєготовності, організації територіальної оборони та проведення широкомасштабних військових навчань на території Криму.

В Україні назвали причини та умови окупації КримуВ Україні назвали причини та умови окупації КримуВ Україні назвали причини та умови окупації КримуВ Україні назвали причини та умови окупації КримуВ Україні назвали причини та умови окупації Криму

13 вересня в 40 регіонах Росії, а також на території включеного Криму і Севастополя, пройшло голосування в депутати місцевих органів влади. Результати голосування, яке провели на українському півострові, відмовляються визнавати в Європі.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...